Кошик
102 відгуків
Интернет-магазин «Пром-ремни»
380964260545
+380 (96) 426-05-45
+380 (50) 867-47-49
  • 1
  • 2
  • 3

Лісочка для тріммера

Зручність тримера полягає в можливості косити траву в важкодоступних місцях (навколо кущів, дерев, вздовж парканів), що не під силу колісної газонокосарці. Функцію скошування у тріммера виконує волосінь або диск.

В нашому магазині Ви можете придбати волосінь різного діаметру і перерізу.

Діаметр волосіні становить в середньому від 1,2 мм до 4 мм. Його підбирають залежно від характеристик тріммера і того, що необхідно зробити: постригти молоду газонну траву або зрізати товсті стебла. Для косіння молодої трави тримером, що характеризується невеликою потужністю, слід вибрати корд до 1,6 мм. Для тримерів з більшою потужністю і для скошування більш жорсткої трави підійде волосінь, діаметр якої становить 1,8 - 2,0 мм Для тримерів потужністю 900 - 1100 Вт і скошування високої трави і бур'янів підходить волосінь діаметром 2 - 2,4 мм Корд діаметром 2,5 - 4 використовується, як правило, у професійних косах.

         При выборе сечения лески следует обращать внимание на траву, которую предстоит косить. Круглое сечение подходит для скашивания, как свежей, так и сухой травы. Такая леска недорогая, но достаточно шумная. Менее шумной является спиралевидная леска. Более производительной является фигурная леска (квадратная, прямоугольная, звездочка). Благодаря острым граням такая леска ровнее срезает траву. Повышенной прочностью обладает двухкомпонентная витая леска, которая справляется с толстыми стеблями и небольшими кустарниками.

Купуючи волосінь для тримера в нашому магазині, Ви гарантовано отримуєте якісний товар.