Кошик
102 відгуків
Интернет-магазин «Пром-ремни»
380964260545
+380964260545
+380508674749

Приводні Клинові і Поліклинові ремені.

Приводні Клинові і Поліклинові ремені.

Клинові і поліклинові ремені мають трапецієподібну форму поперечного перерізу і використовуються для передачі крутного моменту з приводу на вал. Ремені доступні в різних матеріалах, стилях армування і швидкісних конфігураціях. Як правило, ремені використовуються з відповідними шківами в приводах, де співвідношення швидкостей не є критичним. Многоручьевим ремені часто використовуються на дуже високих швидкостях, для більш високою передачі потужності. При специфікації ременів враховують межа міцності при розтягуванні (UTS), а також максимальну швидкість роботи.

 

Профілі ременів

Профіль є важливим параметром, який необхідно враховувати при виборі ременів. Розміри можуть відрізнятися. Клинові ремені з англійськими профілями: O / 3L / Z, A / 4L, B / 5L, C, D, E, 3V, 5V, 8V. Клинові ремені з метричними профілями: SPA, SPB, СЗЗ, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 13 мм, 17 мм, 20 мм, 22 мм, 25 мм, 32 мм, 40 мм Многоручьевим клинові ремені: H, J, L, M та PК. Для ефективної та правильної роботи при заміні потребують уточнення обидва позначення: і профіль, і довжина.

 

Особливості

З точки зору характеристик, ремені можуть бути двосторонніми, зубчастими, зі змінною швидкістю, антистатичні, нескінченні або відкриті. Двосторонній ремінь має V-подібний профіль з обох сторін. Зубчастий ремінь має рівномірні вирізи на клині для кращого захоплення, а також для самоохолодження. Іноді профіль зубчастих ременів позначається буквою Х. Змінна швидкість клинових і поліклинових ременів ширше, ніж у стандартних ременів. Як випливає з їх назви, вони призначені для частотно-регульованих приводів. Антистатичні клинові ремені допомагають запобігти накопиченню статичної електрики. Назва нескінченних ременів виходить з того, що нескінченні ремені виготовлені як один замкнутий контур.

Клинові ремені можуть працювати паралельно, на об'єднаних мульти-дискових шківах. Кількість смуг або ребер повинні бути визначені за кількома критеріями. Матеріали ременів володіють різними властивостями для сили, швидкості обертання, можливості передачі потужності і ваги. Конструкційні матеріали можуть включати неопрен, поліуретан, гуму і уретан. Деякі ремені виготовляють посиленими. Останнім часом ремені також виготовляються із скловолокна, поліестеру, і стали.