Кошик
102 відгуків
Интернет-магазин «Пром-ремни»
380964260545
+380 (96) 426-05-45
+380 (50) 867-47-49

Ремені клинові

Ремені клинові

Сучасні приводні ремені – це результат об'єднання нових технологій і досвіду виробництва і експлуатації багатьох років. Ремені нового покоління поєднують в собі еластичність і пружність, що дозволяє поліпшити передачу потужності . Для міцності, всередині використовується шнурової корд і кілька вулканізованих гумових шарів, вдушених в один виріб.  посилання

 

Поліклинові ремені, від аналогічних ременів, відрізняються наявностіїм жорстких ребер. Така конструктивна особливість дозволяє підвищити температурний режим роботи, а також поліпшити еластичність і міцність. Також поліклинові ремені демонструють відмінні результати на високих оборотах. Спеціальні добавки забезпечують високу зносостійкість і захист від розшаровування, а також захищеність при попаданні дрібних частинок між кордом і шківом. Технологія виготовлення відповідає Гост, а також міжнародним стандартам.

Поліклинові приводні ремені – широко поширений витратний матеріал. Його використовують у великій кількості різних приводів, таких як: різноманітні верстати, машини, автомобільна техніка, газонокосарки.... З різноманітністю використання пов'язана широта лінійки вироблених профілів ременів. Найбільш поширені профілі: Pj, PL, PM, PK. Довжина ременів від 300 до 9900.

 

Основні конструктивні особливості поліклинових ременів:

  • Наявність шнурового корду, що надає додаткову міцність і захист від розтягування.
  • Помірна еластичність і захист від розшарування, що забезпечується конструктивними особливостями і якістю використовуваних при виробництві матеріалів.
  • Гранично високий температурний режим роботи.
  • Посилений корд і пресовані краю ременя.
  • Можливість роботи на високих обертах – до 60 м/с
  • Відсутність вібрації при роботі.
  • Статична провідність.

 

Ремені Azrt виготовляються тільки з якісних, нетоксичних матеріалів. Виготовлені за Гост, у відповідності з усіма міжнародними стандартами, що дозволяє використовувати їх як в техніці вітчизняного, так і іноземного виробництва, як промисловому, так і в побутовому виробництві.